Loading...
Kontakt2018-11-12T17:16:11+00:00
Charlotte Cederlöf

Juristassistent / administratör Charlotte Cederlöf

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
E-post: info@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Advokat och delägare Nils Hillert

Advokat Nils Hillert

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0709-20 44 50
E-post: nils.hillert@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Nils Hillert
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Advokat och delägare Lars Hurtig

Advokat Lars Hurtig

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0708-33 85 69
E-post: lars.hurtig@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Lars Hurtig
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Advokat Joel Dahlin

Advokat Joel Dahlin

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0709-24 26 30
E-post: joel.dahlin@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Joel Dahlin
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Advokat Emilie Hillert

Advokat Emilie Hillert

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0736-89 70 05
E-post: emilie.hillert@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Emilie Hillert
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Bild på biträdande jurist Nikos Iakovidis

Advokat Nikos Iakovidis

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0736-94 45 00
E-post: nikos.iakovidis@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Nikos Iakovidis
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Cornelia Larsson

Biträdande jurist Julia Dahlqvist

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0731-53 60 00
E-post: julia.dahlqvist@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Julia Dahlqvist
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm
Cornelia Larsson

Juristassistent Cornelia Larsson

Telefon: 08-21 15 80
Fax: 08-21 15 85
Mobil: 0708-76 65 53
E-post: cornelia.larsson@processadvokat.se
Postadress: Process Advokatbyrå
Cornelia Larsson
Birger Jarlsgatan 73-75
113 56 Stockholm